Ga naar de inhoud

Kennisjobs kantoren:

Kennisjobs is gespecialiseerd in het rekruteren van arbeiders en bedienden. Naast onze specialisatie in Bouw - Logistiek - Techniek kan je sinds kort ook bij ons terecht voor vacatures in de financiële sector en juridische sector, een fijne job als vertegenwoordiger of all-round bediende! .  Ben je op zoek naar een nieuwe job optie-vast, dan is Kennisjobs jouw ideale partner! Breng alvast een bezoek aan één van onze kantoren voor een kennismakingsgesprek met een concrete vacature en job in het vooruitzicht.  Je kan, indien je dat wenst, hiervoor ook telefonisch of per mail een afspraak vastleggen voor een cool gesprek bij één van onze Kennis-consultants.

 

office

Kennisjobs Team Waregem

Deel uw Kennis met Zoë en Selina!  Think outside the jobs!

Stationsstraat 21
8790 Waregem

056 20 68 20
0471 09 02 92     

waregem@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag
voormiddag : 8u30 tot 12u30
namiddag: 13u30 tot 17u30

U kan ook buiten de kantooruren bij ons terecht op afspraak

placeholder

Kennisjobs Team Deinze

Maak Kennis met ons team in Deinze : Amel en Stéphanie!

Kortrijkstraat 46 b2

      9800 Deinze

09 330 20 36

0490 119 730

0471 09 02 92     

deinze@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag
voormiddag : 8u30 tot 12u30
namiddag: 13u30 tot 17u30

U kan ook buiten de kantooruren bij ons terecht op afspraak

placeholder

Kennisjobs Team Kortrijk

Maak Kennis met ons team in Kortrijk: Paulien en Stefanie!

Jan Palfijnstraat 5

 8500 Kortrijk

056 94 66 11

0490 11 97 21

 

kortrijk@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag
voormiddag : 8u30 tot 12u30
namiddag: 13u30 tot 17u30

U kan ook buiten de kantooruren bij ons terecht op afspraak

placeholder

Join our new Teams!

Zin in een uitdaging als office manager of uitzendconsulent(e) ? 

Wij zijn op zoek naar nieuwe teams voor de opening van onze nieuwe kantoren regio Roeselare - Brugge- Kust - Aalst, ...

Elke nieuwe collega kan rekenen op een mooi verloningspakket inclusief bedrijfswagen!

Stuur alvast jouw cv door naar Valerie@kennisjobs.be of contacteer één van onze teams!

placeholder

Kennisjobs Team Oudenaarde

Maak kennis met ons team in Oudenaarde: Ellen en Kiara!

Wijngaardstraat 1 B
9700 Oudenaarde

055/47 00 75

Oudenaarde@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag 

8u30- 12u30 en 13u30-17u30

U kan buiten de kantooruren steeds langskomen op afspraak!
 

placeholder

Kennisjobs Team Lokeren

Maak kennis met ons team in Lokeren: Eline en Mariëlle!

Kerkstraat 59
9160 Lokeren

09/335 13 19

Lokeren@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag 

8u30- 12u30 en 13u30-17u30

U kan buiten de kantooruren steeds langskomen op afspraak!

 

placeholder

Kennisjobs Team Aalst - Ninove

Maak kennis met ons team in Aalst: Wouter en Delhpine!

Voor regio Ninove: Nathalie!

Kareelstraat 138 bus 1
9300 Aalst

053/460 265

aalst@kennisjobs.be 

ninove@kennisjobs.be 

Kantoor open van maandag tot vrijdag 

8u30- 12u30 en 13u30-17u30

U kan buiten de kantooruren steeds langskomen op afspraak!

 

placeholder

Kennisjobs Team Roeselare

Maak kennis met ons team in Roeselare: Shary en Tinneke!

Noordstraat 122
8800 Roeselare

051/470 468

roeselare@kennisjobs.be

Kantoor open van maandag tot vrijdag 

8u30- 12u30 en 13u30-17u30

U kan buiten de kantooruren steeds langskomen op afspraak!